Yeşim Salkım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YEŞİM, KOMEDİ İSTİYOR 6 Haziran 2008

YEŞİM, KOMEDİ İSTİYOR 6 Haziran 2008 Empty YEŞİM, KOMEDİ İSTİYOR 6 Haziran 2008

Mesaj  Freddy Perş. Haz. 19, 2008 10:51 pm

YEŞİM, KOMEDİ İSTİYOR 6 Haziran 2008 Cuma 22:51

'İNSANLAR BANA GÜLSÜN İSTİYORUM'

SESSİZ GEMİLER DİZİSİNDEN SONRA TEKRAR BİR DİZİDE ÇALIŞMAK İSTEMEDİĞİNİ SÖYLEYEN YEŞİM SALKIM, SİT-COM’DA OYNAMAK İSTEDİĞİNİ BELİRTEREK ’İNSANLAR BANA GÜLSÜN İSTİYORUM’DİYE KONUŞTU.

Balkan bestelerini kendine özgü sesi ve yorumuyla birleştirdiği yeni albümü ’Sen Nasılsan Öyleyim’le gündeme gelen Yeşim Salkım, HABERTURK’te Saba Tümer’in konuğu oldu.

Şarkıcılığının yanısıra oyunculuk da yapan Yeşim Salkım, son olarak atv’deki Sessiz Gemiler dizisinde rol almıştı. Aynı zamanda tiyatroda da oynayan Salkım, dizi yapmanın akıl kârı bir iş olmadığını vurgulayarak 'Türkiye’de asla dizi yapmayı düşünmüyorum.

Dizi çekenler hakikaten çok zor şartlarda çalışıyorlar. Yaklaşık 15-16 saatlik bu çalışmalar akıl karı bir iş değil. Ben performansa dayalı bir iş yapmak istiyorum. Sadece müzik programı. Ama bir sit-com olursa insanları güldürmeyi çok istiyorum.... Aslında biz komik kadınlarız ama hep bizi burada ciddi ve farklı görüyorlar. Bir sitcom projesinde olmayı çok istiyorum. Yani insanlar bana gülsünler istiyorum' diye konuştu.

TELEVİZYONGAZETESİ

Freddy
Admin

https://yesimsalkim.yetkinforum.com

- Similar topics